دستگاه لیزر اسپکترا Spectra

دستگاه لیزر اسپکترا مدل لوترونیک دستگاه لیزر Q-switched Nd:YAG مدل Spectra بطور خاص برای کاربرد در کلینیک­های شلوغ طراحی شده و توانایی انجام بهینه گستره وسیعی از درمان­های متداول را دارد.

لیزر ND:YAG Q-switched با دو مود کاری

Take your practice to the next level

تنوع بیشتر در روش­های درمانی

دستگاه لیزر Q-switched Nd:YAG مدل Spectra بطور خاص برای کاربرد در کلینیک­های شلوغ طراحی شده و توانایی انجام بهینه گستره وسیعی از درمان­های متداول را دارد. توانایی تنظیم پارامترها متناسب با بیمار، امنیت بالا هنگام استفاده، قیمت مناسب و زمان استراحت کوتاهتر پس از درمان از ویژگی­های اصلی این دستگاه است.

مودهای کاری متفاوت و توانایی تنظیم توان

بیشترین انتخاب­های درمانی

Spectra با چهار طول موج کاری q-switched – 1064، 532، 585 و 650 نانومتر- امکان پاسخ­گویی به گستره وسیعی از نیازهای بیماران شما را دارد. کمپانی لوترونیک بطور مداوم در حال گسترش ویژگی­ها و توانایی­های دستگاه­های خود است و دستگاه لیزر Q-switched مدل Spectra اولین دستگاه q-switched در دنیا است که امکان درمان ملاسما را دارد.

دستگاه پیشرفته و روباست Spectra لیست بلندی از ویژگی­های منحصر بفرد دارد که آنرا به بهترین دستگاه موجود در جهان تبدیل می­کند.

● امکان انتخاب بین درمان­های متعدد

● پروفایل یکنواخت موج لیزر

● چهار طول موج کاری

● کالیبراسیون خودکار و خود بازسازی

● دکمه­ های حافظه قابل برنامه ریزی

●طراحی ارگونومیک

● موج هدفگیری

● مجهز به چند هندپیس مجزا

● مود Spectra

● راحتی استفاده و آسودگی خیال

طراحی Spectra با در نظر داشتن نیازهای پزشک صورت گرفته است، به همین دلیل ویژگی­هایی همچون صفحه ارتباط با کاربر ساده و کارا، امکان برنامه­ ریزی دکمه­ ها با نظر کاربر، امکان تشخیص خودکار هندپیس و موج هدفگیری قابل تنظیم در آن گنجانده شده است.

توان بالایی که به آن نیاز دارید، آسیب گرمایی که از آن می­پرهیزید Spectra بگونه­ ای مهندسی شده است که انتخاب پروفایل موج و توان دستگاه انرژی را بصورت بهینه توزیع می­کند در نتیجه بهترین نتیجه با کمترین آسیب درمانی به بافت­های اطراف تضمین می­شود.

کاربردها

● ملاسما

Epidermal Nevi ●

● برداشتن تاتو

● اثر آکنه روی پوست

Non-ablative resurfacing ●

● ضایعات عروقی و پیگمانته

● برآوردن شرط یک درمان photothermolysis

ترکیب منحصر بفرد توان بالا و عرض پالس کوتاه پیگمانت هدف را به بهترین نحو ممکنه تخریب می­کند در عین حال آسیب گرمایی به بافت­های مجاور را کاهش می­دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا