درباره ما

خدماتی متمایز

شرکت برنا پوست از ابتدای تأسیس خود در سال 1383 همواره درصدد نوآوری در زمینه خدمات پوست و لیزر و زیبایی بوده است تا بتواند طیف گوناگون سلیقه های امروزی را برآورده کند. برنا پوست  از ابتدا قصد داشته تا بهترین تجهیزات روز دنیا  را در بازار ارائه نماید و همواره کیفیت را بر کمیت ترجیح داده است.
شرکت برناپوست تنها دارنده مجوز رنت (اجاره) دستگاه های لیزر پوست ، مو و زیبایی از کمپانی LUTRONIC  در ایران می باشد 

ما هستیم

پشتیبانی و خدمات متمایز برای شما 

ماموریت ما

ارائه بهترین دستگاه های روز دنیا برای حفظ سلامت پوست 

رضایتمندی

رضایتمندی بالای همکاران ما از خدمات مجموعه برناپوست 

با شما هستیم

شرکت برناپوست  در طول سال‌های گذشته تجربه‌ای فوق‌العاده در ارائه خدمات فروش و اجاره دستگاه‌های لیزر و لوازم جانبی آن‌ها به صدها مرکز زیبایی و مطب پزشکی داشته است.

برناپوست افتخار دارد تا پیشروترین و به‌روزترین برندهای لیزر پوست و زیبایی را به کلینیک‌های زیبایی و مطب‌های متقاضی ارائه دهد. مزیت اصلی کار کردن صاحبان کسب و کار با برناپوست این است که آن‌ها نیازی به سرمایه‌گذاری اولیه برای تجهیزات خود نخواهند داشت. همچنین این عزیزان می‌توانند بدون این‌که هزینه‌های مصرفی و تعمیراتی این لوازم را بر عهده داشته باشند، از دستگاه‌های ارائه شده توسط شرکت ما استفاده نمایند. در ضمن پزشک‌های مجرب و ماهر مجموعه ما که به تمامی پروتکل‌های درمانی تجهیزات زیبایی و پوست احاطه دارند نیز می‌توانند بعد از انتقال تجهیزات به مطب یا کلینیک مد نظر، به آنجا مراجعه کرده و در مورد استفاده از تجهیزات، آموزش‌های لازم را ارائه دهند.

از آنجایی که بسیاری از هزینه‌های راه‌اندازی یک مطب یا کلینیک زیبایی صرف خرید تجهیزات می‌شود، صاحبان این کسب و کارها برای صرفه‌جویی در این هزینه‌ها می‌توانند با کرایه یا اجاره کردن لوازم مورد نیاز خود از شرکت برناپوست ، با هزینه بسیار کمتری فعالیت خود را آغاز کرده و خرید تجهیزات را در یک پروسه بلندمدت انجام دهند.

در ضمن باید اشاره کرد که تمامی لوازم و تجهیزات مربوط به لیزر زیبایی و پوست که توسط شرکت برناپوست به فروش رسیده یا اجاره داده می‌شوند، دارای بهترین کیفیت ممکن بوده و همگی آن‌ها دارای ضمانت‌های معتبر هستند. مشتریان ما می‌توانند این اطمینان را داشته باشند که قیمت این محصولات نیز بر مبنای تجارت عادلانه تعیین شده و همواره سعی ما در برنا پوست این است که بهترین کیفیت را همراه با مناسب‌ترین قیمت به مشتریانمان عرضه کنیم.

شرکتبرناپوست  در خدمت شما است با ما تماس بگیرید.

شرکت برنا پوست  با داشتن پنج دپارتمان مختلف بازرگانی و فروش ، خدمات پس از فروش، واحد آموزش، مدیریت منابع مالی و انسانی و مدیریت برنامه ریزی و تحقیق و توسعه مشغول به فعالیت می باشد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

این دستگاه با نام تجاری کلاریتی (clarity) ساخته کمپانی لوترونیک (lutronic) کشور کره جنوبی است

با توجه به تنها نمایندگی شرکت LUTRONIC‌ در ایران امکان فروش و اجاره انحصری این دستگاه در اختیار شرکت برنا پوست می باشد و خدماتی از قبیل لوازم جانبی مصرفی ، تعمیرات و نگهداری این دستگاه ها در اختیار شرکت برنا پوست می باشد 

هنگام خرید و یا اجاره دستگاه از شرکت برناپوست تمامی اموزش ها توسط متخصصین شرکت با دقت فراوان ارائه خواهد شد و با شما هستیم 

شما می توانید از منوی بالا ثبت درخواست اجاره دستگاه وارد شده و فرم مربوطه را تکمیل تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس حاصل نماییند 

اسکرول به بالا